Mänguväljakud

Aadress ja kirjeldus

Pildid

 

Kangelaste 15

Üks kõige paremini heakorrastatud linna mänguväljakutest. Avar ja päikesepaistelises kohas, seal on olemas kõik vajalik Teie lapse meelelahutuseks.

 

 

 

 

Kangelaste 5

See väike lastemänguväljak asub elumaja hoovis ja sisaldab nii kiike kui ka nöörredelit ning liivakasti. Kate on liivane.

 

 

 

Kreenholmi 34

Täielikult eemal  automürast, see lastemänguväljak paikneb vaikuses ning koosneb  tillukesest lossist, kangist ja paarist kiigest.

 

Pähklimäe 2

Veel üks laste mänguobjekt, mille hea asukoht annab võimalust puhata.

 

 

Pähklimäe 3b

Ehitajate plaani järgi, antud mänguväljak pidi olema viimaseks täienduseks populaarsel jalutusealleel. Naabruses paiknevad noorte skeitpark ja suur kaubanduskeskus „Prisma“.

 

 

 

 

Partisani 2

Narva Laste Loomemaja võib uhkustada mitte ainult oma huviringide, vaid ka korraliku mänguväljakuga. Eriti huvitav on see, et väljaku juures on ehitatud kaks spordiväljakut jalgpalli ja korvpalli mängudeks.

 

 

 

Rahu 14

Sel uuel ja eredal mänguväljakul lapsed võivad mängida turvaliselt. Nende meelelahutuseks on ehitatud kõik vajalikud asjad liivakastist varbseinani.

 

 

 

 

 

Tallina maantee 21

Vaatamata suure kaubandusekeskuse parkla lähedusele, oma mänguväljak ümbritsetud põõsastega, mis teevad mänguväljaku turvalisemaks ja kaitsevad lapsi tolmu ja müra eest.

Kes on lahendanud siia tulla, saavad oma laste ees rahulik olla – mänguväljaku ümbritsevad põõsad kaitsevad neid.